Štítek: nehty

Dentální hygiena je důležitá, víte to i vy?

Pravidelné preventivní prohlídky jsou základním předpokladem pro zdravý chrup. Jestliže nechcete mít bolestivá zánětlivá onemocnění, měli byste se zaměřit nejen na domácí, ale také profesionální dentální hygienu. Každý zubař se snaží udělat pro své pacienty maximum a nabídnout jim tak co nejkvalitnější péči. V dnešním článku se podíváme, co je dentální hygiena a proč se provádí.

Čím potěšit svou ženu na Valentýna?

Valentýn, svátek zamilovaných, se slaví 14. února. Tento den se neodkladně blíží, a tak byste měl začít přemýšlet, čím svou partnerku letos překvapíte. Zapomeňte na bonboniéry ve tvaru srdce, nebo bohaté kytice. Raději svou drahou polovičku potěšte romantickým víkendovým pobytem pro dva. V dnešním článku se podíváme, kam byste mohli na valentýnský víkend vyrazit.

Nehty nejsou stejné jako vlasy

Nehty nejsou stejné jako vlasy nebo pleť, proto vyžadují stejnou individuální péči, jaká je věnovaná vlasům, nebo různým typům pleti. Tak jak posuzuje pleť kosmetička podle různých kritérií než začne ošetřovat, tak i manikérka a nehtová dizajnérka by měla vědět správně analizovat stav a vzhled přírodních nechtů dříve než začne cokoliv z nehty podnikat. Často […]