Co pomůže na oslabenou imunitu

Možná býváte často nachlazení. V zimním období trápí chřipka a nachlazení poměrně hodně lidí a většinou jsou čekárny u doktora plné. Naše tělo je při nemoci vyčerpané. Tělo potřebuje se více zotavit a dostat dostatečné množství potřebných živin. Naše imunita se nedostatkem vitamínů, jakými jsou například vitamin B nebo C, pohybu a dalších faktorů, oslabuje a často podlehneme například jarní únavě. Dopřejme svému tělo očistu od škodlivých látek. K detoxikaci těla nám poslouží například chlorella či aloe vera.

Začněte tekutinami

Pro úplnou očistu těla je potřeba ho pročistit. Proto je důležité pravidelně a v potřebném množství doplňovat tekutiny. Ideální je pít neperlivé nápoje. Zkuste omezit černé čaje, kafíčko, či velmi sladké džusy. Tyto nápoje totiž tělo zatěžují. Obyčejná voda způsobí, že hodně toxinů jde z vašeho těla pryč. Pitný režim však úplně nestačí. Je potřeba i něco více.

Zdraví z přírody

Pokud máte v pořádku imunitu, jste zpravidla zdraví a máte pokojnou mysl. Ale je důležité svou imunitu posilovat. Jak toho dosáhnout? Existuje mnoho způsobů. Můžete vyzkoušet třeba řasu Chlorellu. Řasa chlorella účinně dovede posílit naše zdraví a předcházet nemocem. Chlorella obsahuje všechny potřebné výživové látky, jenž naše tělo přes zimu vyloučí. Chlorella vás dokáže zbavit škodlivých látek a zregeneruje váš organismus. Pro detoxikaci organismu, problémy při zažívání nebo kožní obtíže, můžete vyzkoušet také aloe vera.

Sdílet článek