Potřebujete se naučit cizí jazyk a nevíte, kde?

Chcete jet do zahraničí a nevíte, zda se tam domluvíte? Máme pro Vás ideální řešení, které Vám pomůže naučit se konečně cizím jazykům tak, jak byste si přáli. Existuje totiž kurz, který můžete navštěvovat každý den. Jazyková škola nabízí denní studium, při kterém se rozhodně nebudete nudit. Tato výuka jazyků Ostrava Vám dodá sebevědomí při zkouškách, při cestě do zahraničí nebo při používání cizího jazyka v zaměstnání.

Tohle jednoleté studium trvá po celý akademický rok, od září do června. Mohou se ho zúčastnit studenti nebo lidé, kteří se ještě doposud nesetkali s cizím jazykem nebo i ti, kteří cizí jazyk už viděli, ale neumí ho kvalitně použít v praxi. Hodina je vedena kvalitními zahraničními i českými lektory. Průběžně vyhodnocují Vaše výsledky a pomáhají Vám s tím, co Vám nejde. Jsou zde moderní a kvalitní výukové materiály.

Hodina se zaměřuje na gramatiku, mluvu, časové použití, na porozumění textu apod. Takže, doufáme, že Vám jazykový kurz pomůže do budoucího zaměstnání nebo do zahraničí nebo i na vysokou školu, pokud se hlásíte. Pro ty, kteří se hlásí na vysokou máme speciální kurz a to pomaturitní studium. Věříme, že Vám bude výuka cizích jazyků sedět a budete umět ovládat jazyk tak, jako cizinci ten svůj.

Sdílet článek