Mobilní zubní ordinace pro psi i kočky

Spousty „páníčků“ nedbá na dentální péči svých mazlíčků. A jelikož to opravdu podceňují, jejich mazlíčci mají později nepříjemné důsledky, díky takovéto zásadní chybě. Jestliže má zvíře delší dobu problémy a majitel to přehlíží a nevěnuje tomu pozornost, jejich zvíře může mít poté velké následky.

Proto se doporučuje psům i kočkám čistit zuby co druhý den buď kartáčkem, nebo sladkostmi, které mají v sobě dentální účinky. Když se o chrup zvířat majitel nezajímá, později příjde zánět a majitelovi se to pěkně prodraží. Nejvíce nepříjemným důsledkem jsou operace nebo ztráta zubů. Proto dbejte na péči o chrup svých zvířat. Jak funguje mobilní ordinace? Tyto mobilní  zubní ordinace jezdí do měst a obcí na stanovená místa. Harmonogram můžete zjistit na telefonní lince úřadu nebo na městském úřadě. Jestliže se s lékaři z mobilní ordinace domluvíte, přijedou až k vám.

Poté Vaše zvíře prohlédnou a Vám dají rady jak o jejich chrup pečovat. Dávejte pozor na zuby vašich mazlíčků. Je to velice důležité, jestliže nechcete, aby Váš mazlíček trpěl bolestmi a vy měli o něj strach. Také Vás to později přijde mnohem dráž, než kdybyste se o jejich chrup starali pomoci kartáčků s pastou nebo pamlsků.

 


Sdílet článek