Jaký jazykový kurz

V dnešní době se téměř neobejdete bez znalosti cizích jazyků pokud vycestujete do zahraničí, ať už se třeba jedná o přečtení návodu na různé věci, postupy, oblasti zdraví, názvy nemocnic, zubni ordinace, kosmetiky, pro dámy sada na gelové nehty a další věci v jiném jazyce. Studenti ve škole mají každý týden pravidelnou výuku cizích jazyků nebo mají již po škole, po maturitě a rádi by se vzdělávali v této oblasti i nadále a možná vyhledávají pojmy na internetu jako jsou třeba “pomaturitní studium Ostrava” nebo v dalších městech.

Co vlastně chcete

Uvažujte čeho chcete dosáhnout, jakou jazykovou úroveň byste chtěli získat. Pokud si nejste jisti jaká je pro vás vhodná jazyková úroveň, spolehněte se na prvotní rozřazovací test, pomocí něhož se určuje vaše jazyková úroveň.

Dobrý lektor

Můžete si vybrat, zda upřednostňujte Čecha nebo požadujete spíše rodilého mluvčího. Obě varianty mají pochopitelně své výhody. Pro začátečníky je super, pokud jim gramatické jevy vysvětluje Čech v češtině a pokročilí zase ocení, že rodilý mluvčí s nimi častěji a jednoduše rozváže jazyk a rozpovídá se a pokud má dostatečné pedagogické znalosti, může vám i gramatické jevy vysvětlit pomocí pochopitelných příkladů.

Učebna a vybavení

Srovnejte vybavení učeben a programy kurzů z více školami ať už osobně, kdy se dopředu podíváte do jazykovky či na webových stránkách dané školy.

Sdílet článek