Elektronická cigareta nemusí být nikotinová

Na světovém trhu v současné době působí celá řada výrobců elektronických cigaret a těchto výrobců neustále přibývá. Inovují se staré modely, dostávají se na trhu nové výrobky s lepšími vlastnostmi a lepšími prvky. Ministerstvo zdravotnictví ale chce docílit toho, aby byla elektronická cigareta na stejné úrovni jako tabákové výrobky, a tak by se nemohla používat v nekuřáckých prostorech. Ale ne vždy může být elektronická cigareta nikotinová. V dnešním článku se na tuto novinku podíváme podrobněji.

Spousta kuřáků nechce ztratit kuřácké návyky, protože se bojí, že by začala přibírat na váze. A tomu jde předejít. Jestliže se chcete zbavit závislosti na nikotinu, ale i přesto si chcete zatím udržet kuřácké návyky, pak můžete. Existuje totiž tekutá náplň eliquid bez nikotinu, který navíc neobsahuje žádné toxické a ani škodlivé látky. To potěší každého kuřáka, protože si tak neničí své zdraví.

Ale dnes není elektronická cigareta jako elektronická cigareta. Někteří kuřáci preferují e-cigaretu, která se svým vzhledem podobá klasické cigaretě. Někomu zase nevadí větší velikost (v podobě propisky) elektronické cigarety. Chcete-li ale kouřit elektronickou cigaretu s tekutou náplní eliquid bez nikotinu, pak vám vystačí malá elektronická cigareta, která svou velikostí, tvarem a způsobem držení připomíná cigaretu tabákovou.

Díky tomu si mohou kuřáci zachovat vnitřní klid a uspokojení. Pokud začnete používat tuto malou elektronickou cigaretu, pak snadno přejdete i na větší typ elektronické cigarety, která se liší tvarem a způsobem používání.

Sdílet článek