Proč si koupit novou generaci modelu Škoda Octavia?

Dnes se v České republice na automobilovém trhu nemluví snad o ničem jiném než o novém modelu Škoda Octavia. Tento model představila mladoboleslavská automobilka Škoda Auto, která předpokládá vysokou úspěšnost tohoto vozidla. A její očekávání se zatím naplňuje. O nový model je velký zájem, a tak se pojďme podívat, proč byste i vy měli přidat mezi zájemce.

Nová neboli třetí generace vozidla Škoda Octavia upoutá vaši pozornost nejen svým designem, který opět vsází na jednoduchost a čisté linie, ale také svými technickými parametry. A brzy se můžete těšit na Škoda Octavia III Combi a RS. Tyto modely se mají na silnicích objevit ještě do konce letošního roku.

Každý vnímá automobil jinak. Někdo preferuje zejména technická data vozidla, někdo si potrpí na designu. A právě design je to, co hodnotíte asi jako první. V případě nové generace Škody Octavie bychom mohli říct, že tým Jozefa Kabaně odvedl slušnou práci. Nová Škoda Octavia se může pyšnit luxusním dojmem než předchozí generace, ale přitom si vozidlo zachovalo své typické rysy.

Spousta místa pro celou rodinu

Nejen, že se můžete dívat na kola, pneumatiky, zrcátka, spoilery a podobně, ale také se podívejte dovnitř. Jakmile usednete do vozidla, ihned pocítíte více prostoru. A cítíte správně, protože nová Škoda Octavia slibuje více místa jak v samotném interiéru, tak i v kufru. Můžete se tak snadno sbalit a odjet na dovolenou s novým modelem.

Asistenční systémy jsou samozřejmostí

Nová Škoda Octavia vám nabízí také asistenční systémy, díky nimž může dohnat konkurenci, jako je například Ford Focus či Hyundai i30. Máte tedy k dispozici bezklíčkové ovládání, palubní počítač, který vám porzradí informace o komfortním režimu. Máte také asistenta pro jízdu v jízdních pruzích, parkovacího asistenta a také hlasové ovládání.

Kupte si novou Škodu Octavii a zaručujeme vám, že nebudete koupě litovat. Snadno na ni seženete levné letní pneumatiky, ale také náhradní díly, protože se jedná o česká vozidla.

Sdílet článek