Překvapte svou ženu. Objednejte romantický víkend pro dva!

Chcete svou drahou polovičku příjemně překvapit? Potrpí si na romantice, sladkých slovech a gurmánské večeři? Pak je romantický víkend pro dva jako stvořený. Víkend strávíte v luxusním hotelu, který nabízí wellness služby, odpočinek a relaxaci. Kde koupit romantický víkend pro dva a co takový víkend dá vašemu vztahu?

Pánové, nešetřete na svých partnerkách, a vezměte je do nádherného lázeňského města Poděbrady. Zdejší hotely jsou na vysoké úrovni, ochutnáte zdejší českou i mezinárodní kuchyni, projdete se malebným městem a relaxovat můžete v některém z wellness zařízení. To vše budete prožívat ve dvou. Poděbrady jsou lázeňské město, kde o romantiku nebude nouze.

Ale Poděbrady nejsou jediným místem v České republice, kde můžete prožít romantický víkend ve dvou. Svou ženu můžete vzít také do Orlických hor, dýchat tak čerstvý vzduch a nechat se odnést od stereotypního života ve velkoměstě. Romantický pobyt v Orlických horách je velmi oblíbený dárek pro ženu. Tuto variantu volí spousta mužů, která chce potěšit svou drahou polovičku.

Romantika poblíž památkové hory Blaník

Nádherné a klidné prostředí blanického rytíře poblíž památné hory Blaník vybízí k romantickým víkendům. Zdejší čtyřhvězdičkový hotel slibující bohaté sportovní i relaxační vyžití uspokojí i náročnou klientelu. Hotel a ostatní ubytovací zařízení v této lokalitě jsou vsazeny do malebného prostředí plného zeleně.

Klid, romantiku a odpočinek slibuje také kouzelná Šumava, kde o wellness služby není nouze. Můžete si se svou partnerkou užívat společných masáží, koupelí, ale také si zajdete zaplavat do krytého bazénu. Neopomeňte ani návštěvu okolí, které se může pyšnit historickými i přírodními skvosty.

Víkend v Praze? Proč ne?!

Hlavní město České republiky – Praha – není pouze rušná metropole, ale nabízí i spoustu romantických zákoutí a hotelů. V Praze se vám dostanou kvalitní služby v těch nejluxusnějších hotelích v České republice. Budete si muset sice připlatit, protože jak jistě víte: „V Praze je blaze, ale draze,“ ale co byste pro svou drahou polovičku neudělali. Dárky mají potěšit, a tak na nich rozhodně nešetřete, zejména jde-li o dárky pro vaši celoživotní lásku. Můžete koupit také doplňky stravy, jako je vitamin B.

Odpoledne můžete strávit procházkou po historických pamětihodnostech, večer si zajdete do luxusní restaurace a celý den završíte romantikou na pokoji. V odpoledních hodinách navštíví vaše partnerka kosmetiku, nebo si zajde na nehty. Která žena by si takový víkend nenechala líbit?!

Poukazy na víkendy pro dva ale můžete koupit nejen v České republice, ale i na Slovensku, které nabízí romantické prostředí. Nemusíte tedy zůstávat pouze v České republice.