Vyzkoušejte let stíhačkou

Netradiční zážitky dnes chce vyzkoušet téměř každý. Někdo touží po bungee jumping, někdo zase po seskoku padákem. Velké oblíbenosti se těší i zážitky, jako je let stíhačkou, jízda tankem či jízda Ferrari. Kuřákům se zase hodí e-cigareta a milovnicím odpočinku poukaz na luxusní dovolenou.

Možností je více než dost. Let stíhačkou ocení zejména muži, kteří chtějí být na palubě rychlého letounu. Let stíhačkou vám umožní zhlédnout svět z ptačí perspektivy a užít si rychlého letu, který dodá jedinečné zážitky. Ale let stíhačkou není jediný adrenalinový zážitek, který je v nabídce. Využít můžete i vyhlídkových letů, u nichž zhlédnete svět z ptačího pohledu. Určitě najdete zážitek, který vás osloví.

Oblíbené tandemové seskoky

Na oblíbenosti neztrácí ani tandemové seskoky, které jsou ideální volbou pro milovníky adrenalinu. Tandemové seskoky jsou uskutečňovány z výšky 4 000 metrů, z níž člověk musí skočit. Tandemové seskoky dodávají člověku jedinečné a nezapomenutelné zážitky.  Jakmile vyskočíte z letounu, užijete si volného pádu rychlostí až 200 km/hod. Následně se vám otevře padák a vy budete s tandem pilotem klesat k zemi. Nemusíte se ničeho bát. I když to na první pohled nevypadá, tandemové seskoky se řadí mezi bezpečné sporty.

Vhodné dárky pro ženy

Pokud budete hledat dárky pro ženy, pak v mnohých případech s adrenalinovými zážitky nepochodíte. I když jsou i ženy, které si potrpí na adrenalinu, akčnosti a extrémnosti. Některé ženy ocení tandemový seskok či bungee jumping, ale většina žen holduje spíše odpočinku. Jako dárky pro ženy můžete zvolit relaxační zážitky, jako je víkendový pobyt v lázních, nebo poukaz na masáže všeho druhu. Z pestré nabídky vyberete vždy dárky pro ženy.

Vhodným dárkovým poukazem je také poukaz na modeláž nehtů. Každá žena si totiž potrpí na své vizáži, na svých nehtech i pleti. A na to byste vy, jako všímající se partner, měl myslet.

Ať už hledáte dárek pro svou manželku, kamarádku, maminku či babičku, relaxační zážitky určitě potěší. Vybírejte dárky pro ženy s naprostou pečlivostí a dejte si na výběru záležet.

Sdílet článek